Oferta

Oprócz standardowych usług malowania, tapetowania, wykonywania konstrukcji z płyty kartonowo-gipsowej wzbogacamy swoją ofertę o usługi dekorowania ścian z użyciem najnowszych technologii i materiałów. Poniżej znajdują się krótkie opisy i odnośniki do stron producentów, gdzie można zapoznać się dokładniej z wykorzystywanymi przez nas technologiami. Istnieje również możliwość obejrzenia próbek. Wszystkim bliżej zainteresowanym naszą ofertą udzielimy dokładniejszych wyjaśnień i prosimy o kontakt

Mineral Color METAMORPHOSE - system dekoracyjny typu przecierka. Jest systemem dwuwarstwowym, umożliwiającym uzyskanie oryginalnego efektu końcowego powierzchni.

Odnośnik do strony producenta

Mineral Color System płatków - zalecany do stosowania w pomieszczeniach prywatnych i użytku publicznego, łatwy w użytkowaniu, o wysokiej odporności mechanicznej, komponowany z 3 składników: baza akrylowa, płatki tradycyjne, lakier akrylowy matowy

Odnośnik do strony producenta

Płynna tapeta ekoDekor - wysokiej jakości pokrycie ścian, nowoczesne i naturalne. Szlachetność materiału, bogate wzornictwo oraz niepowtarzalna forma.

Odnośnik do strony producenta

FOX-DEKORATOR - prosty w użyciu system do dekoracji ścian. Dzięki unikalnej recepturze stanowi doskonałą alternatywę dla drogich i trudnych w wykonaniu systemów opartych na karbonizacji wapna. W skład systemu wchodzą: transparentna Bejca do Ścian, Werniks Metaliczny (efekt przecierki, gąbkowania), masa Relief do efektów przestrzennych (np. efekt stiuk), Barwniki, zestaw Szablonów i Dekorów gipsowych oraz Narzędzi.

Odnośnik do strony producenta

Wygenerowano w sekund: 0.03
191,718 unikalne wizyty